czwartek, 22 grudnia 2022

 TO JUŻ PRAWIE ŚWIĘTA

W tym tygodniu nadal przygotowywaliśmy się do Bożego Narodzenia i w ten sposób zrealizowaliśmy wszystkie zadania z naszego klasowego projektu "Idą, idą święta ...".

1. Wystąpiliśmy dla przedszkolaków z programem świątecznym, o czym już pisaliśmy wcześniej.

2. Wykonaliśmy witrażowe bombki, z których wykonana została dekoracja na szkolny koncert kolęd.


3. Z drewnianych patyczków wykonaliśmy stajenki, w których umieściliśmy Świętą Rodzinę wykonaną z papieru kolorowego. Zabraliśmy je do domu, by były dekoracją w naszych rodzinach.

4. Przygotowaliśmy świąteczny, zdrowy upominek dla naszych rodziców.

5. Wystąpiliśmy na szkolnym koncercie kolęd. Najpierw przedstawiliśmy nasz program świąteczny, a potem Zuzia z Adą zaśpiewały kolędę.6. Zwieńczeniem przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, a tym samym zakończeniem naszego projektu, była klasowa wigilia, którą przygotowaliśmy wraz z naszymi Rodzicami. Podczas tego wyjątkowego spotkania wysłuchaliśmy fragmentu Ewangelii o narodzeniu Jezusa, podzieliliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy oraz wspólnie zjedliśmy przygotowane słodkości. Nie zabrakło również prezentów pod choinką, za które gorąco dziękujemy naszym Rodzicom. 

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 NASZE POŻEGNANIE 23 czerwca 2023 roku zakończyliśmy pierwszy etap nauki szkolnej i tak z uczniów klas młodszych awansowaliśmy do grupy klas...